טיפולי פוריות


כניסה להריון ושמירה על הריון תקין הן סימפוניה מתואמת להפליא של בלוטות והורמונים. לכן הגיוני לחשוש שבעיות פוריות נובעות מחוסר תיאום בין בלוטות או הורמונים.
הבנת הסיבה לבעיות פוריות היא הצעד הראשון לפתרונן.  כאשר ידוע שהסיבה לבעיה אינה נעוצה בגבר, הבדיקה הטובה ביותר לאיתור הבעיה אצל האשה ולקביעת הטיפול הנכון בה, היא בדיקת רוק הורמונלית, "פאנל הורמונלי נשי" (FHP ).

בדיקת FHP מגלה לנו את מצב ההורמונים ב"זמן אמת".

במחצית הראשונה של מחזור הווסת האסטרדיול (או אסטרוגן) עולה בהדרגה, ולאחר הביוץ יורד בהדרגה, אך עדיין שומר על נוכחותו במחצית השניה של המחזור.  הפרוגסטרון, לעומת זאת, כמעט שלא קיים במחצית הראשונה של המחזור. עם הביוץ הוא מגיע לשיא, ורמתו הגבוהה נשמרת, כדי שהריון, אם יקרה בשלב זה, ימשיך להתקיים.  כל שינוי בקצב זה יכול לגרום לבעיות פוריות. ישנה חשיבות גדולה לאיתור השלב במחזור בו מתרחשת אי סדירות. אם ידוע לנו באילו ימים מתרחשת הבעיה, אנו יודעים מה נדרש בכדי לאזן את ההורמונים, ולאפשר הריון.

בדיקת ה-FHP בודקת את ההורמונים שלך במשך 11 ימים שונים במחזור הווסת שלך, ומתעדת את העליות והירידות ברמות ההורמונים החשובים ביותר להריון. דיוקה של גישה זו היא הסיבה להצלחתה הגדולה בטיפול בבעיות פוריות.

כאשר ידוע לנו מתי נוצרת הבעיה, ומהם ההורמונים המסוימים הנדרשים לטיפול בה, ניתן לקחת את ההורמונים הזהים ביולוגית הדרושים, במינון מותאם אישית. הורמונים אלה מופקים מצמחים והמותאמים לגוף. הם מונעים את הצורך בהורמונים כימיים במינונים גבוהים, ולפיכך גם את תופעות הלוואי השליליות שלהם.

כדאי לך לערוך את בדיקת ה-FHP  על מנת להשיב את ההרמוניה לנגנים בתזמורת ההורמונאלית שלך.

כתבות נוספות בנושא:

על פוריות אסור להתפשר..

אני מזמין אותך להתקשר לקבלת פרטים, לטל':  02-999-6588

The tuck team hopes to learn the perspectives of other conference https://justbuyessay.com/ attendees and relay them to the tuck community.